אודות

ארקל מספקת מעטפת מלאה לשירותי אחזקת מבנים מכל סוג ובכל סדר גודל: החל ממגדלי יוקרה למגורים, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, מגדלים משולבים ועוד. החברה עובדת עם המגזר הפרטי והעסקי ומלווה כל לקוח וכל פרויקט באופן אישי וברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. החברה הוקמה על ידי אברהם רחבים ורועי פרנסה ומתחילת הדרך חרטו על דגלה של החברה את הערכים עליה אמנת החברה מושתתת: מקצועיות, יחס אישי ושקיפות. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום תחזוקת מבנים ונכסים מסוגים שונים, בכל סדר גודל ובכל רמת מורכבות. לצד ההון האנושי עתיר הניסיון החברה עושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות ושיטות עבודה מתקדמות לתחזוקה מונעת, זאת כדי לסייע בשמירה ואף השבחת ערך הנכס לאורך זמן.

חזון החברה:

החברה שואפת להוביל את ענף הניהול ואחזקת המבנים בישראל, תוך הענקת שירות בעל ערך רב מהותית המעניק לחברה בידול על פני חברות תחזוקה אחרות. חזון החברה והגשתו יהיה מבוסס על העקרונות הללו:

  • הלקוח במרכז – החברה פועלת בכל יום לטובת לקוחותיה ושמה אותו במרכז. החברה מחויבת להקשיב ולגלות רגישות לצרכי הלקוחות.
  • חווית שירות ייחודית – החברה תספק שירות מקצועי ואיכותי ללא פשרות, ללא פינות מעוגלות, ללא אותיות קטנות וללא פלסטרים – אלא מענה אמיתי לצורך ומכל הלב.
  •  שייכות ומחויבות – החברה דוגלת בייצור תחושת שייכות ומחויבות בין כל עובדי ונציגי החברה, הספקים ונותני השירות מטעמה.

ארקל ניהול אחזקת מבנים

ההון האנושי:

החברה מעסיקה עשרות עובדים על מנת לספק את שירותיה במהירות ובזמינות גבוהה ללקוחות החברה, תוך מתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח. עובדי החברה עוברים השתלמויות מקצועיות על מנת לחדד את הידע המקצועי שלהם ולהשאיר אותם בקדמה המקצועית ביותר של הידע בתחומם, הכלים הטכנולוגיים בהם הם עושים שימוש ועוד. החברה מחזיקה במספר רב של עובדי ניקיון ואנשי מקצוע בתחומי התחזוקה השונים על מנת לספק את המעטפת המקצועית המלאה לכל לקוח ולכל צורך.

מדוע לבחור בארקל?

  • בעלי החברה מבקרים לעתים תכופות בפרויקטים אותה מנהלת החברה לוודא באופן אישי שהתחזוקה השוטפת מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר תוך התחשבות מלאה בצרכי הלקוח.
  • כל עובדי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתפקידיהם. בעלי החברה בעלי ניסיון של שנים רבות בתחזוקת תחזוקת המבנים על מגוון סוגיהם, רמות מורכבות שונה, סוגי לקוחות שונים ושירותים שונים הנדרשים בשטח.
  • החברה מספקת מענה מהיר ומקצועי לטיפול בתקלות.
  • החברה עושה שימוש בשיטות תחזוקה מתקדמות לצורך מניעת תקלות עתידיות ושיפור התחזוקה השוטפת במבנה לרווח המשתמשים.
  • החברה מעניקה לרשות הלקוחות שירות לקוחות זמין ומקצועי 24/7.

הניסיון שלנו הוא השקט שלכם:

ארקל פועלת כבר שנים רבות בתחום ניהול ואחזקת מבנים. הניסיון הרב אותו צברה לאורך השנים מאפשר לחברה להתמודד עם כל סוג לקוח, בכל סדר גודל ובכל רמת מורכבות. הניסיון של החברה הוא השקט שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה