אחזקת בניינים

חברת אחזקת בניינים

שירותי אחזקת בניינים הינם מהשירותים הנפוצים ביותר בישראל ובעולם בכלל. מכיוון שאין אדם אחד שיכול לתחזק את הבניין לבד בכל הכרוך בכך נהוג ל"ייצא" את עבודת אחזקת הבניין לחברה חיצונית המתמחה בשירותים אלה, מחזיקה בעובדים ייעודיים לצרכים שונים ודואגת לכל הצרכים השוטפים של הבניין והמשתמשים בו. שירותים אלה נפוצים בבנייני מגורים מכל הסוגים ובדרגות שירות שונות ועד לבנייני יוקרה, מתחמים מסחריים, בנייני משרדים ועוד.

שירותי אחזקת בניינים:

שירותי אחזקת בניינים יכללו מעטפת של שירותים הדואגים לתחזוקת הבניין, לשיפור אורח החיים בו או השימוש בו (תלוי אם מדובר בבניין מגורים או בניין מסחרי לצורך העניין) ולכל צרכי הדיירים. כך למשל חברה יכולה לספק שירותי ניקיון באופן שוטף בתדירות הנדרשת בבניין ובהתאם לתקציב ועד הבית/בעל הבניין. החברה יכולה לשלוח איש מקצוע מוסמך מטעמה לטיפול בתקלות חשמל, אינסטלציה, גז ומערכות נוספות ועד שירותי גינון, הדברה, תיקון מעליות, שירותי אבטחה ועוד.

חברת אחזקת בניינים

החשיבות של חברת אחזקת בניינים לבניין ולדיירים בו:

  • טיפול מהיר בתקלות – במקרה של תקלות יש הצורך להזעיק איש מקצוע. כך למשל אם יש בעיה במערכת החשמל של הבניין או במערכת האינסטלציה של הבניין צריך להזעיק איש מקצוע עם הסמכה מקצועית רלוונטית לטיפול בתקלה. חברת אחזקת בניינים תספק שירות זה במהירות. בדרך כלל גם חברת האחזקה תספק איש קשר, סוג של הנדימן, המבצע תיקונים קטנים, שיפוץ וטיפול בתקלות כמו החלפת ידיות ומנעולים ועוד.
  • שמירה על המבנה והתשתיות בו – טיפול שוטף בבניין מקביל לטיפול שוטף בכל נכס אחר. רכב מטופל למשל יחזיק לאורך שנים רבות יותר ויהיה בעל ערך רב לבעליו גם עם וותק גדול מאוד. בניין מתוחזק היטב ישמור על התשתיות שבו תקינות לאורך זמן, יפחית את ההוצאות על תיקונים ותקלות לדיירים בטווח הארוך וכמובן יעניק סביבת מחייה טובה ובטוחה יותר לדיירים.
  • ניקיון – הניקיון השוטף של הבניין מסייע בתחזוקה השוטפת של הבניין, נראות טובה יותר, אווירה נינוחה ונעימה יותר וכמובן הפחתת הסיכון למחלות, להחלקה על לכלוך מסוים, ריח נעים יותר בבניין ועוד.
  • ביטחון – כאשר יש חברה המתחזקת את הבניין באופן שוטף אנו יכולים להרגיש רגועים יותר. לא מדובר רק על ביטחון מטעמי אבטחה, מצלמות אבטחה וכד' אלא גם העובדה שחברת התחזוקה תדאג למשל לבדיקה תקופתית של המעליות בבניין נותנת לנו את הביטחון להשתמש במעליות ותשתיות הבניין וכו'.
  • ניהול ועד הבית – חלק מחברות אחזקת בניינים מספקות גם שירותי ניהול ועד בית, גביית כספים ועוד.
  • כל השירותים במקום אחד – יתרון גדול מאוד הוא העובדה שכל השירותים מסופקים על ידי גוף אחד הדואג לבניין ואין צורך לרוץ בין אנשי מקצוע וגופים שונים.
  • יש למי לפנות – חברת אחזקת בניינים כמו ארקל למשל תספק לכם תמיכה 24/7 לכל הדיירים ואפילו אפליקציה ייעודית להתראה על תקלות.
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה