חברת אחזקת מבנים

ארקל אחזקת מבנים

ניהול בניין משותף, בין אם הוא מיועד למגורים, בניין משרדים או מבנה מסחרי כמו קניון למשל, כולל מגוון רחב של שירותים שוטפים שצריך לבצע במקום. האחזקה השוטפת של הבניין תורמת לא רק לשימור ועמידות הבניין והתשתיות בו לאורך זמן אלא גם לרווח הדיירים/השוכרים/האורחים במקום. גינה מתוחזקת, לובי נקי, מעלית נקייה ועובדת, חדר מדרגות בטוח לשימוש, פחים המפונים בזמן, תאורה שעובדת בשעות הערב ועוד. כל אלה יהיו רק חלק מתחומי האחראיות של חברת אחזקת מבנים מקצועית. חברת ארקל מתמחה בשירותי אחזקת מבנים מסוגים שונים, כולל בנייני יוקרה, בנייני משרדים וכמובן בנייני מגורים מסוגים וגדלים שונים. החברה מספקת שירותיה בכל רחבי הארץ ומעניקה מעטפת מלאה לכל צרכי הבניין והדיירים או השוכרים.

היתרונות בשימוש בחברה חיצונית לאחזקת מבנים:

  • שימוש בטוח ונעים יותר בבניין – הבניין בסופו של דבר הוא מבנה הכולל דירות/משרדים/חנויות וכמובן שטחים ציבוריים שונים, גינה, חניה ועוד. כל מי העושה שימוש בבניין, כולל האורחים המגיעים לבקר, רוצים ליהנות מביקור/שהייה בטוחים ונינוחים בבניין. ניקיון שוטף יבטיח אווירה נעימה יותר, הפחתת הסיכון שמישהו יחליק על משהו בדרך למעלית או במדרגות וכו'.
  • חיסכון במריבות – כאשר מדובר בבנייני מגורים למשל בדרך כלל יש משפחה או שתיים המנהלות את ועד הבית. עבודה זו כוללת כאב ראש לא קטן כמו גביית תשלומים מדיירים, ניהול פנקסי חשבונות, ניהול חשבון הבנק עם כספי הוועד, הזמנה והתנהלות מול אנשי מקצוע לטיפול בתקלות שונות ועוד. חברת ארקל תחסוך לכם את כאב הראש ותבצע את כל העבודה הזו עבור הדיירים ותהפוך לגוף הניטרלי המנהל את ועד הבית של הבניין.
  • טיפול מהיר יותר בתקלות – עם ארקל תוכלו ליהנות מאפליקציה איכותית שבעזרתה תוכלו להתריע על תקלות שונות ולקבל מענה מהיר לתקלה שלכם. יש תקלה במערכות החשמל בבניין? במעלית? באינסטלציה? צרו עם החברה קשר במהירות דרך האפליקציה או בטלפון ותקבלו מענה 24 שעות ביממה.
  • שומרים על הזמן שלכם – להמתין לאנשי מקצוע שיגיעו ולהיות צמודים אליהם עשוי לגזול לכם זמן רב. חברת האחזקה המנהלת את הבניין תוכלו לדאוג לליווי אנשי המקצוע שחלקם יהיו עובדים מטעמה כך שאתם תוכלו לחסוך את זמן ההמתנה ולהיות רגועים.
  • שמירה על הבריאות – שימוש בחברת אחזקת מבנים תאפשר סביבה נקייה, מסודרת ונעימה יותר הפחיתה גם את הסיכון להיווצרות של מחלות, חיידקים, מזיקים שונים ועוד.

איך לבחור חברה לאחזקת מבנים?

כאשר אנו באים לבחור חברת אחזקת מבנים חשוב לנו לדאוג כמה דברים. ראשית מה גודל החברה. ככל שהחברה גדולה יותר וכוללת יותר עובדים זה עשוי להצביע על כך שמדובר בחברה טובה המספקת שירותים בפריסה רחבה ויש לה כמות מכובדת של לקוחות והיא יציבה כלכלית מה שמאפשר לה לשכור כל כך הרבה עובדים. כדאי לבדוק את ההמלצות השונות על החברה, לדבר עם לקוחות קיימים לשמוע על התרשמותם מהשירות ואפילו לבקר בנכסים שהחברה מתחזקת כי אין תחליף למראה עיניים. כדאי לבדוק אילו שירותים החברה מספקת ובאיזו תדירות, באיזה היקף וכמובן לבסוף לבדוק שהצעת המחיר תואמת את הצרכים שלכם ותקציב הבניין.

שירותי גינון כחלק מאחזקת מבנים:

אחד השירותים הנפוצים ביותר הוא שירות הגינון. הגינה של הבניין דורשת תחזוקה שוטפת הכוללת ניקיון, גיזום, הדברות, שתילת פרחים ועוד. המטרה היא לא רק להראות גינה יפה אלא שהיא גם תהיה בטוחה לשימוש עבור דיירי הבניין, לא תמשוך מזיקים מסוכנים שונים ותשפר את איכות חייהם של דיירי הבניין.

שירותי ניקיון:

שירותי ניקיון שוטפים חשובים מאוד. יש בניינים שבהם הניקיון מתבצע פעם ביום, בניינים אחרים מסתפקים בשלוש פעמים בשבוע ויש בנייני יוקרה או בניינים מסחריים שבהם עובד הניקיון ממש נמצא במקום מדי יום למשמרת מלאה ואף במקריים מסוימים מספר עובדים לדאגה לניקיון השוטף של הבניין בכל שעה ביום. בהתאם לסוג הבניין ולשירותים הנדרשים שירותי הניקיון יכללו הרבה מעבר לטיטוא ושטיפה.

טיפול שוטף של אנשי מקצוע לתשתיות השונות של הבניין:

בכל בניין יש תשתיות שונות כמו חשמל, אינסטלציה ואפילו המעלית שלא נחשבת תשתית אז זקוקה גם כן לתחזוקה שוטפת ובדיקות תקופתיות. חברת אחזקת מבנים תעבוד עם אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועיים בכל התחומים הללו ותבצע בדיקות תקופתיות על ידי אחראי התחזוקה של הבניין שלכם ובמקרה של תקלות תפעל במהירות לתקנן.

מערך אבטחה לבניין:

שירות חשוב נוסף בבנייני משרדים, בנייני עסקים ובנייני יוקרה למגורים הוא שירות האבטחה בבניין. שירות זה חשוב מאוד כיוון שהוא מעניק ביטחון לדיירים שכן עצם המגורים או השכרת משרדים יוקרתיים בבניין מצביע על מצבם הכלכלי מה שעשוי לסמן אותם כמטרה לפורצים וגנבים שונים. ארקל תדאג למערך אבטחה לבניין שיאפשר לכם לישון ולהתנהל בראש שקט. לצד אנשי האבטחה בכמות הנדרשת יותקנו גם רשת מצלמות אבטחה בבניין שישדרו לחדר בקרה מרכזי ויותקנו מערכות חירום וביטחון נוספות בבניין.

ניהול ועד בית:

בבנייני מגורים צריך לדאוג גם לגביית כספים מהדיירים, ניהול כספי ועד הבית ועוד. כאשר חברת אחזקת המבנים שלכם תנהל גם את ועד הבית וגם תחזיק באנשי מקצוע הנדרשים לביצוע התחזוקה השוטפת של הבניין – הרי שאתם יכולים להיות בראש שקט, לא תצטרכו לריב עם אף דייר לגבי התשלום וכולם יוכלו לחיות בנחת כשגוף ניטרלי מנהל את חשבון הוועד.

ארקל – מחברות האחזקה המובילות בישראל:

חברת ארקל מתמחה באחזקת מבנים במגזר הפרטי והעסקי. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום ניהול נכסים וכל הכרוך בכך, כולל פרויקטים בעלי אופי מורכב ונרחב יותר. החברה ממספקת שירותי אחזקת מבנים מסחריים, בנייני מגורים, בנייני משרדים ועוד. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה