אחזקת מגדלים

חברת אחזקת מגדלים

בניין מגורים רב קומות יכולות להיות דבר מופלא אולם כאשר מדובר במגדלים עצומים המונים עשרות קומות מדובר בפלא ארכיטקטורי לכל דבר ועניין. כדי לתחזק מגדלים עצומים שכאלה המונים מאות דירות ומשפחות העושות שימוש בתשתיות הבניין יש הצורך בחברת ניהול מקצועית ומנוסה. לא כל חברת ניהול בעל הידע, הניסיון, כוח אדם והכלים לספק שירותים אלה של ניהול מגדלים ולכן כאשר אתם באים לחפש גדולה המסוגלת לספק שירות שכזה פנו אל ארקל ניהול ואחזקת מבנים שתספק לכם את השירות הטוב ביותר כדי שאתם וכל המשפחות בבניין יוכלו להיות בראש שקט.

החשיבות של חברת אחזקת מגדלים מקצועית:

חשוב להבין כי אדם אחד או אפילו מס' אנשים בודדים לא יוכלו לתחזק לבד מגדלים עצומים. מלבד העובדה שמדובר בעשרות קומות, חדר מדרגות בלתי נגמר ואנשי מקצוע שונים הנדרשים לטיפול בתשתיות השונות של הבניין, הרי שבמגדלים שונים לרוב יש גם חדרי אוכל, אבטחה, קבלה ועוד. חברת ניהול מגדלים תדע לתפעל כל אחד מאלה צריך אישור מקצוע המאייש את התפקיד ולעתים יותר מאחד.

אחזקת מגדלים

בין השירותים השונים באחזקת מגדלים:

שירותי תחזוקה – בדיקות תקופתיות למערכות השונות בבניין, כולל מערכות כיבוי אש, בדיקת תקופתיות למעלות, בדיקות למערכות המיזוג, לגנרטורים, למערכות החשמל, הגז ועוד. תיקון וטיפול בתקלות שוטפות המתגלות.

 שירותים מתקדמים – במגדלים שונים עשויים להיות מתקנים מיוחדים כמו חדר כושר, בריכה, מתחם ספא, לובי ועוד. בכל המתחמים הללו נדרשים עובדי תחזוקה שונים, לעתים עם הכשרות מקצועיות והסמכות.

שירותי ניקיון – האלף בית של כל שירות תחזוקה לבניין. בין אם מדובר בבניין של 3 קומות או 30 קומות ויותר חשוב לשמור על הבניין נקי. החל מטיטוא ושטיפה, דרך ריקון פחים, ניקיון חדר המדרגות ולובי הכניסה ועוד.

שירותי גינון – לכל מגדל תהיה גינה עם שטח גינה מלא בצמחיה. חשוב לתחזק היטב את הגינה במהלך השנה, לנקש עשבים, לשתול פרחים, לגזום את העצים, לשמור על הניקיון שלה, לבצע הדברות שונות ועוד.

לסיכום; שירותי אחזקת מגדלים היא שירות הדורש חברת ניהול מקצועית שתוכלו לספק את כוח אדם הנדרש לתחזוקה השוטפת של הבניין. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה