חברות ניהול בניינים משותפים

חברות ניהול בניינים משותפים

ניהול בניין הוא לא דבר פשוט. התחזוקה השוטפת הנדרשת בבניין הינה מרובה וכוללת גם אנשי מקצוע מתחומים שונים: חשמל, אינסטלציה, גז, מיזוג, ניקיון, גינון, אבטחה ועוד. אין אדם אחד ואפילו לא משפחה אחת שיכולים לתחזק את הבניין אלא שבדרך כלל הבניין מנוהל על ידי משפחה או שתיים המנהלות את ועד הבית ומזמינות את אנשי המקצוע. כדי לחסוך בעלויות התחזוקה של הבניין וליהנות מיתרונות רבים אחרים נהוג לשכור את שירותיהן של חברות ניהול בניינים משותפים.

חברות ניהול בניינים משותפים

מה כוללים השירותים של חברות ניהול בניינים משותפים?

  • הנדימן – השירות הבסיסי ביותר הוא שירות קריאה ותחזוקה לתקלות קטנות של הדיירים והנדימן מטעם החברה המסתובב באזור ומספק שירותים ללקוחות החברה. כך למשל אם דייר צריך להחליף ידית בדלת או לתקן משהו ואינו יודע או יכול לעשות זאת בעצמו, לרוב חברת התחזוקה תספק עזרה כשירות.
  • חשמל – בבניין יש מערכות חשמל שונות כמו תאורה, מעלית, לעתים גם אזעקה ועוד. במקרה של תקלה בחשמל דרוש חשמלאי שיגיע לפתור את הבעיה.
  • אינסטלציה – תקלות בצנרת הבניין הן דבר שכיח מאוד ובמקרה כזה יש הצורך באינסטלטור מקצועי שיפתור את התקלה מבלי לפגוע ביתר התשתיות בבניין.
  • גינון – חשוב לשמור על הגינה לא רק יפה ונעימה אלא גם בטוחה לשימוש עבור הדיירים. חשוב להדביר את הגינה ושטח הבניין נגד מזיקים ועוד.

חברת ניהול בניינים מומלצת:

אלו היו רק חלק מהשירותים אותן מציעות חברות ניהול בניינים משותפים. אם אתם מחפשים חברה מומלצת ארקל אחזקת מבנים תשמח לעמוד לשירותכם. ארקל חברה ותיקה ומנוסה בתחום, מונה עשרות עובדים הכוללים עובדי ניקיון, אנשי מקצוע מתחומי התמחות שונים וכן אנשי תחזוקה המבצעים בדיקות שוטפות. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה