ניהול מגדלים

שירותי ניהול מגדלים

בניין קומות גבוה יכול להיות פלא ארכיטקטורי לכל דבר ועניין אולם כל בניין, מכל סוג ובכל סדר גודל דורש תחזוקה שוטפת כדי לשמור על עמידותו ונוחות הדיירים, השוכרים והמבקרים הנמצאים במקום. שירות ניהול מגדלים של ארקל יספק לכם מעטפת מלאה לכל צרכי התחזוקה של המבנה. המעטפת המלאה ניתנת להתאמה לפי התשתיות והמתקנים במבנה ולפי צרכי הבעלים/הדיירים. בין אם מדובר בבניין יוקרה או בניין מגורים רגיל, בין אם מדובר בבניין של 5 קומות או 50 קומות, בבניין משרדים יוקרתי או בניין למגורים.

מה ניתן לכלול בשירותי ניהול מגדלים של ארקל?

  • שירותי תחזוקה – כל מה שקשור לטיפולים, בדיקות ועוד. החל ממערכות כיבוי אש, דרך בדיקה תקופתית ותיקונים למעליות, מערכות מיזוג ואוורור, גנרטורים, טיפול בתקלות אינסטלציה, חשמל, גז ועוד.
  • תחזוקת מתקנים מתקדמת – לדוגמה: החזקת בריכות, מתקני ספורט וחדרי כושר, מתחם ספא, לובי ועוד מתקנים נוספים הנדרשים בתחזוקה שוטפת.
  • גינון – טיפולים בנושא גינון, הדברות תקופתיות, גיזום, פינוי, ניקוש עשבים, שתילת עצים ופרחים, השקיה ועוד
  • שירותי ניקיון – שירותי הניקיון והתחזוקה של ארקל מקיפים ומלאים, החל מניקוי רחבת הכניסה והלובי, דרך המעליות וחדרי המדרגות, מרחבים ציבוריים, חלונות, חדרי אשפה ועוד. עובדי הניקיון של החברה עושים שימוש בחומרי ניקיון ברמת האיכות הגבוהה ביותר, שיטות ניקיון מתקדמות וכמובן חומרים ידידותיים לסביבה.
  • אב בית – שיסייע לדיירים בתקלות תחזוקה קטנות בעת הצורך.
  • תפעול ועבודה שוטפת מול ספקים חיצוניים במידת הצורך – עבודה מול אנשי מקצוע עם תעודות וניסיון, מעקב אחר ביצוע העבודה ועוד.
  • טיפול וניהול ועד בית – כולל גבייה, טיפול משפטי בסרבני תשלום, ניהול חשבונות ועוד.
  • פרויקטים שונים לשדרוג ותחזוקת המבנה.

שירותי ניהול מגדלים

מדוע כדאי להיעזר בחברת ניהול מגדלים?

ובכן כאשר מדובר בחברת ניהול מגדלים הדיירים או בעל הבניין לא יוכל לתחזק את הבניין בעצמו כך שבכל מקרה יהיה צורך בשכירת חברה מקצועית לאחזקת מבנים שתספק את השירותים השונים. עדיף לעבוד מול חברה אחת בדרך כלל שתספק לכם את מכלול השירותים שאתם צריכים גם כדי לחסוך בעלויות וגם להתנהל מול גוף אחד בנושא זה. ניהול מגדלים הוא שירות שוטף הכוללת טיפול בעשרות פרמטרים שונים הקשורים לבניין, החל משירותי ניקיון, גינון ותחזוקה שוטפת ועד לבטיחות הדיירים ו/או המשתמשים בבניין, טיפול במעליות, ביצוע ביקורות שונות של אנשי מקצוע למערכות בבניין ועוד. יש תקלה בצנרת הבניין? התאורה בחדר המדרגות לא עובדת? צריך לבצע ניקיון וגיזום לגינה? לצורך כך יש מבקר מטעם חברת האחזקה בבניין, בתדירות שתוחלט בין נציגי הבניין לחברת האחזקה והוא יבצע את הבדיקות השונות.

ארקל תהיה זמינה עבורכם עם שירות הלקוחות המוביל בישראל ולכל צורך. הצוות שלנו יספק לכם מענה מקצועי לכל קריאה, בקשה או תקלה. ניהול מגדלים עם ארקל יאפשר לכם להיות רגועים ונינוחים ולדעת שאתם בידיים טובות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה