ניהול מבנים

ארקל ניהול מבנים

שירותי ניהול מבנים חשובים מאוד בין אם מדובר במבנה למגורים, בניין משרדים או כל מבנה אחר. חברת הניהול תהיה אחראית על התחזוקה השוטפת של המבנה ולכלל צרכי הדיירים/השוכרים לענייני תחזוקה במקום. החברה תדאג לתיקון תקלות התשתיות בבניין, תטפל בגינה ובשטחים הציבוריים בבניין בכל הקשור לניקיון ותחזוקה שוטפת ובבנייני מגורים אפילו תציע שירותי ניהול ועד בית כדי לחסוך לדיירים מריבות, סכסוכים וזמן התעסקות עם אנשי מקצוע שונים. ארקל מספקת שירותי ניהול מבנים ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובעלת ניסיון רב שנים בתחום וטיפול בבניינים בעלי רמת מורכבות שונה.

שירותי ניהול מבנים של ארקל:

 • ניקיון – שירותים חשובים מאוד לכל בניין ומכל סוג. שירותים אלה כוללים ניקיון שוטף של הבניין כולל טיטוא ושטיפה של הלובי, המסדרונות, חדרי המדרגות, המעלית, שטח הכניסה ועוד. החלפת פחים בשטחים ציבוריים ובנייני משרדים למשל יוכלו לבקש גם שירותים נוספים כמו ניקיון מטבח ושירותים, מילוי סבון ונייר ועוד.
 • שירותי גינון – לכל בניין יש גינה בדרך כלל וזו עשויה למשוך מזיקים שונים, לפגוע בנראות ובאיכות של הבניין כלפי חוץ וגם באיכות חייהם של הדיירים הרוצים לשהות בסביבה נעימה ומסודרת. שירותי הגינון יבטיחו גינה מסודרת, אסתטית, מטופחת, שירותי הדברה תקופתיים ועוד.
 • שירותי אבטחה – בבניינים מסחריים, בנייני מגורים יוקרתיים, בנייני משרדים ומקומות נוספים אחרים נדרשת אבטחה. לעתים יהיה מדובר באיש אבטחה אחד בכניסה לבניין או בלובי ולעתים כמה אנשי אבטחה ומערך אבטחה מוגבר יותר. חלק מהאבטחה של הבניין כוללת גם פיזור רשת מצלמות אבטחה בנקודות שונות בבניין ולעתים אפילו כפתורי מצוקה/מספרי חירום לדיירים.
 • תיקונים ותחזוקה שוטפת – לעתים רבות יש תקלה במערכת החשמל, האינסטלציה, הגז, המיזוג ותקלות פוטנציאליות אחרות. אנו לא מאחלים להם אבל אלה עשויים לקרות ולכן אתם רוצים להיות רגועים ובטוחים שיש מי שמטפל בהם במידת הצורך ובמהירות רבה. חברת התחזוקה תספק לכם מענה מהיר עם איש מקצוע מטעמה הפועל באזור ויוכל להגיע בהקדם לטפל בתקלה במידת הצורך.
 • בדיקה שוטפת – לכל בניין יהיה איש תחזוקה/אב בית אחראי מטעם חברת ניהול המבנים שיבצע בדיקות תקינות לתשתיות, יסייר בבניין ויראה שהכול תקין מפעם לפעם. במידה ויש הצורך יבצע תיקונים או יזעיק איש מקצוע מטעם החברה לטפל בתקלה. כמו כן חברת הניהול תציע ללקוחות מעין הנדימן, איש מקצוע לביצוע פעולות פשוטות לעזור לדיירי הבניין כמו החלפת ידיות, תיקונים קטנים ועזרה כלשהי שהם זקוקים לה.

מדוע כדאי לעבוד עם ארקל?

 • ארקל הינה חברה המתמחה בניהול מבנים ושירותי ניהול בניינים מסוגים שונים כולל שירותים מורכבים הוכללים אבטחה, תחזוקה שוטפת ופעילה ועוד. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום ומעסיקה עשרות עובדים ואנשי מקצוע בעלי הסמכה מקצועית ודואגים לתת שירות שוטף מהיר, איכותי ומקצועי. בין יתרונותיה הנוספים של החברה:
 • בעלי החברה מבקרים בעצמם בכל פרויקט שהחברה אחראית עליו על מנת לוודא שהניהול והביצוע של עובדי החברה והתחזוקה של הבניין מתבצעת בסטנדרטים הגבוהים של החברה.
 • עובדי החברה בעלי ניסיון רב בתחזוקה וניהול מבנים מה שמתבטא בשירות עם נחת רוח, מקצועי ושירות סבלני ואדיב גם לדיירים.
 • החברה דואגת כל הזמן בהגדלת ההון האנושי והענקת שירותים טובים, מהירים ומקצועיים יותר ללקוחותיה.
 • עובדי החברה זוכים להכשרות מקצועיות נוספות מטעם החברה.
 • החברה מתחזקת אפליקציה קלה וידידותית באמצעותה ניתן לדווח על תקלות במהירות ובנוחות, לקבל מידע, חדשות ועדכונים ואפילו לבצע תשלום דמי ניהול בצורה מאובטחת ונינוחה.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה ללא התחייבות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
אולי יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה